بوش جناقی 405

بوش جناقی پژو405

در تولید بوش جناقی پژو 405 از مواد با کیفیت و مرغوبی استفاده شده است و دارای گارانتی معتبر می باشد.

تولید کننده: فایتون قطعه
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۱۱۰,۰۰۰ تومان
۹۹,۰۰۰ تومان

بوش جناقی 405

سیستم تعلیق خودرو از اجزای مختلفی مانند فنر، بوش و طبق تشکیل شده است، که هر کدام وظیفه خاصی را برعهده دارند و خرابی یکی از اجزا سبب اختلال در عملکرد خودرو می گردد. طبق جزو قطعات اصلی جلوبندی محسوب می شود و در هر خودرو دارای اشکال مختلفی است.

طبق خودرو قطعه ای از جنس فلز بوده که عمل اتصال چرخ به خودرو را برعهده دارد. همچنین همانند بازوهایی هستند که شاسی ماشین را به سیستم جلوبندی مرتبط می سازد. طبق ها نیز از طریق سیبک به چرخ متصل می شوند و از چندین بوش تشکیل شده اند. نقش اصلی بوش ها نیز اتصال طبق به شاسی خودرو است. بوش طبقی که در خودروهای مختلف به کار گرفته می شود دارای ساختار متفاوتی هستند و هر خودرو بوش طبق مخصوص به خود را دارد. برای خودروهای پژو ۴۰۵ از دو نوع بوش طبق بنام بوش طبق جناقی و بوش طبق لبه دار استفاده می شود.

علائک خرابی بوش طبق

از علائم فرسودگی و یا خرابی بوش طبق می توان به ایجاد سروصدای زیاد در زمان مواجه با سرعت گیرها و یا در هنگام فشردن یا آزادکردن پدال گاز و ترمز و همچنین لاستیک سایی و کشیدن فرمان اشاره کرد.

از آنجا که طبق جزو اجزای مهم در جلوبندی خودرو محسوب می شود باید در ساخت طبق و بوش های آن از مواد اولیه مرغوب استفاده گردد. همچنین در هنگام تولید بوش طبق ها باید به ابعاد آن ها توجه نمود چراکه در صورت خرابی و نیاز به تعویض قطعه، به دلیل ابعاد نامناسب به سختی مونتاژ شده و یا دچار لقی می شود. استفاده از محصول با کیفیت از هزینه های هنگفت مثل ساییدن و تعویض لاستیک جلوگیری می کند.

چرا فایتون قطعه

مجموعه فایتون قطعه با در نظر گرفتن موارد فوق سعی نموده در تولید محصول فوق از مواد با کیفیت و مرغوبی استفاده نماید تا از ایجاد هزینه های اضافی برای مصرف کننده و آسیب های احتمالی به خودرو جلوگیری کند.

برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
وزن 420 گرم
تعداد در کارتن 60 عدد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند