بلبرینگ ته میلنگ پراید6202   (2RS C3)

بلبرینگ ته میلنگ پراید6202 (2RS C3)

تولید کننده: GSK
زمان تحویل: 1 الی 2 روز
قیمت: ۴۸,۰۰۰ تومان
۴۵,۶۰۰ تومان

فروش بلبرینگ ته میلنگ پراید

بلبرینگ جزو یکی از قطعات پرکاربرد و بسیار مهم برای خودرو است. خودروها از کنار هم قرار گرفتن قطعات پیچیده و مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام وظیفه مختص به خود را انجام می دهند و عملکرد ناقص هر یک از قطعات موجب اختلال در عملکرد کلی خودرو خواهد شد. بلبربنگ خودرو جزو یکی از این قطعات مهم بوده که سبب تسهیل در عملکرد قطعات ثابت و متحرک می گردد. 

بلبرینگ از دو قسمت اصلی تشکیل شده است؛ قسمت بیرونی بلبرینگ ثابت و بخش داخلی آن به صورت متحرک می باشد. این قطعه برمبنای عملکرد، نحوه قرارگیری و کاربرد در بخش های مختلف خودرو دارای ابعاد متفاوتی است. بلبرینگ برای قطعه ای که روی آن قرار می گیرد به عنوان نوعی نگهدارنده به شمار می رود.

بلبرینگ ته میلنگ نقش مهمی در چرخش میلنگ بر روی سیلندر موتور خودرو دارد و در انتهای میلنگ قرار می گیرد. میلنگ همزمان با روشن شدن موتور خودرو شروع به فعالیت کرده و با به چرخش درآمدن میلنگ، بلبرینگ نیز می چرخد. خرابی و اختلال در عملکرد بلبرینگ سبب ایجاد سر و صدا در قطعه شده و به مرور آسیب جدی به آن وارد می کند. بکارگیری بلبرینگ با کیفیت در کارکرد صحیح و موثر قطعه اهمیت بسزایی دارد.

نقاط قوت

  1. تولید شده براساس استاندارد ملی
  2. کیفیت درجه یک
  3. مقاومت بالا
  4. گارانتی اصالت کالا
برند فایتون
گارانتی 1 سال
کشور تولید کننده ایران
وزن 100 گرم
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند